Výroba řadění pro žakárské stroje

Řadění vyrábíme a dodáváme

  • pro všechny typy žakárských strojů včetně nejmodernějších elektronických
  • pro libovolný počet platin, šňůr a šíře řadících prken
  • pro všechny typy tkalcovských stavů

Použité komponenty

desky pro vedení šňůr pod žakar   vyrábíme pro všechny typy žakarů
galírovací šňůry   z materiálu Trevíra nebo Dacron s vysokou otěruschopností, vynikající stejnoměrností v pevnosti a tahu, antistaticky upravené a thermofixované. vysoká kvalita těchto galírovacích šňůr je ověřena dlouhodobě v praxi.
řadící desky   vulkanfibrové destičky ze speciálního oděru schopného materiálu uložené v kovovém rámu s možností použití skleněných štábků. Vrtání otvorů přímé a šikmé v jakékoliv hustotě.
nítěnky   podle použité osnovní příze, prostředí a tkací technologie
spodní tahy   závaží – pružné spojení s nítěnkou, elastické – Lycra, péra krytá a nekrytá s různou silou tahu
plastové nástavce   pro spodní tahy Lycra a péra
spodní rámy protitahů   vyrábíme pro všechny typy tkacích strojů

Kombinací těchto komponent, know-how a tradiční zručnost při zpracování dávají našim odběratelům záruky nejvyšší kvality.

Podle použitých komponentů a dohodnutých technických podmínek vypracujeme cenovou kalkulace (viz. technický dotazník).

RASTA ve spolupráci s nejvýznamnějším DESIGN STUDIEM v České republice zajistí vypracování návrhů nebo zpracování předloh pro žakárské tkaniny včetně vytloukání karet nebo záznam na diskety s návazností na vypracování koncepce s výrobu řadění RASTA.

RASTA zajistí vypracování technické dokumentace, kompletní dodávku a montáž ocelových konstrukcí pod žakárské stroje všech typů včetně jejich usazení na konstrukci.

Dodávka a servis

Řadění RASTA vyrábíme a dodáváme kompletní, vyrovnané připravené k montáži. V případě Vašeho přání s návodem osnovních nití do nítěnek. To vše znamená podstatnou úsporu času, ale především cenné snížení doby prostojů tkalcovských stavů. Na přání dopravíme a namontujeme řadění u zákazníka. Na požádání provedeme montáž v mimopracovní době i o víkendech.

Ušetřený čas zvyšuje produktivitu!

Přednosti našich výrobků

  • Preciznost, je dána dlouholetou tradicí výroby, přesnou prací a pečlivostí zkušených odborníků a důslednou kontrolou.
  • Spolehlivost a životnost, řadění RASTA vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů (komponentů), od renomovaných firem v zahraničí nebo v tuzemsku. Firma RASTA spolupracuje s odbornými a výzkumnými pracovišti v oboru tkalcovství. Sleduje vývoj a využívá nových materiálů i komponentů a nejnovější poznatky uplatňuje při vývoji nových prvků pro další zkvalitňování řadění RASTA.

Nejdůležitější parametry budeme s Vaším dovolením sledovat i u Vás ve výrobě a v zájmu oboustranného prospěchu vyhodnocovat technickou a ekonomickou výhodnost využití technologických novinek a speciálních materiálů.